Hakkımızda

Şirket Profili

MSTKON, yurtiçi ve yurt dışı tüm yatırım projelerinde, mekanik otomasyon ve elektrik tesisatı disiplinleri için her türlü mühendislik, danışmanlık, taahhüt ve proje yönetimi hizmetlerini güncel teknik gelişmelere, yerel ve uluslar arası mühendislik standartlarına uygun şekilde gerçekleştiren bir kuruluştur.

Şirketimiz 12.05.2017 tarihinde mühendislik birikimlerini daha verimli ve gelişime açık bir platforma taşıma istekleri doğrultusunda MİKRO SİSTEM TEKNOLOJİLERİ KONTROL OTOM. SİS. VE ISIT. SOĞ. SERVİS HİZ. TUR. NAK. TİC. LTD.ŞTİ. adıyla kurulmuştur. MSTKON Merkez Ofisi İstanbul/Çekmeköyde, imalathanesi ise Perpa Ticaret Merkezinde’de bulunmaktadır.

Günümüzde hızla değişen ve gelişen teknolojiyi, özellikle bu teknolojinin birincil sahaları olan Makine ve Elektrik Mühendisliği (Mekanik Tesisat, Elektrik Tesisatı) müşterilerinin mevcut ve geleceğe uygun ihtiyaçlarına ve ulusal/uluslararası standartlara uygun bir biçimde pratiğe dönüştürmek, sahip olduğu geniş bilgi ve tecrübe ile projelerinde modern, ekonomik, çevreye duyarlı, estetik, emniyetli çözümler üreterek yüksek kalitede ve zamanında hizmet vermek şirketin en önde gelen hedefidir. Bu hedef doğrultusunda bir mühendislik şirketinin gereksinim duyduğu teknik ve idari organizasyon profesyonel ekip ve yaklaşımla oluşturulmuştur. Müşterilerinin, personeliyle anında iletişime geçerek bilgi alış verişinin hızlı ve verimli bir şekilde yürütülmesi, müşteri isteklerinin en etkin biçimde sonuçlandırılmasını sağlayarak her zaman daha iyisini yapmayı ilke edinmiştir.

Şirketin temel kalite politikası; müşteri memnuniyetini yerel ve uluslararası standartlara uygun verimli/ekonomik çözümler üreterek sağlamak, her yatırım projesinin kurumsal ve bireysel anlamda gelişim için fırsat olduğunu bilerek, proje-yatırım sürecinde gerçekleşen tüm olayları mümkün olduğunca matbu kayıt altına alarak ilerideki projelerde referans olarak kullanmak, mühendislik etiğinin ve yerel/uluslararası kanunların hükmü dışında herhangi bir çözüme asla yanaşmadan iş yapma süreçlerini sürekli geliştirmektir. Sahip olduğu iş ruhu ve anlayışla kaliteli ve etkin hizmet sürecimizde iş sağlığı ve güvenliği konusunda da gerekli tüm önlemleri alarak sıfır kaza amaçlamaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar Türkiye’nin birçok bölgesinde ve yurt dışında gerçekleştirdiğimiz projeler ile, kendini devamlı geliştiren ve yenileyen, artan kapasitesi, büyüyen uzman kadrosu ve doğru malzeme seçimi bilgisiyle gösterdiğimiz gelişim ve istikrar sonucu sektörümüzde edindiğimiz saygın konumu sürekli üst seviyelere çıkarmayı ve yeni nesil mühendislik çözümlerinde öncü olmayı hedeflemekteyiz.

Değerlerimiz

VİZYONUMUZ

Elektromekanik, Mekanik Tesisat ve Elektrik Tesisat Mühendisliği sahalarında bilgi ve tecrübelerimizi çağdaş teknolojik gelişmelerle birleştirip, müşterilerimize daima güvenilir, verimli, yenilikçi ve ekonomik çözümler sunabilen, yurt içinde ve yurt dışında kaliteli hizmet üreterek sektörde lider firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Özellikle her türlü endüstriyel tesis, spesifik amaçlı merkezler ve yapı yatırım konusunda mühendislik çalışmalarını, faaliyet alanı ne olursa olsun (endüstri tesisi, konut, hastane, teknolojik yapı), bir projenin tüm süreçlerinde (fizibilite, tasarım, satın alma, montaj, devreye alma) ulusal ve uluslar arası standartlara uygun şekilde gerçekleştirmek, mühendislik piyasasının Türkiye’deki değer çıtasını yükseltecek bir bilinci sürekli uyanık tutmak ve bu değerin pratik oluşumuna katkıda bulunacak kurumsal tavır içerisinde olmak.

Faaliyet Alanları

1.)Şirket Elektirikli ekipmanların kurulum hizmetleri(elektrik motorları,jeneratorler ve transfarmatörlerin,elektrik dağıtım ve kontrol cihazları ile diğer elektrikli ekipmanların kurulumu(yollar,vb için elektrikli sinyalizasyon ekipmanları hariç).

2.)Güç ve otomasyon pano imalatı,bakım/onarım işleri,

3.)Otomasyon sistemi kurulumu bakım/onarım işleri,

4.)Her türlü elektronik kart imalatı ve bakım/onarım işleri,

5.)Isıtma soğutma ve havalandırma sistemleri kurulumu,bakım/onarım işleri,

6.)Süpervizor programlama ve devreye alma işlemleri,

7.)Her türlü ısıtma/soğutma ve havalandırmayla ilgili teknik malzeme alım/satım işleri,

8.)Her türlü nakliye hizmetleri yapabilir,

9.)Her türlü gıda alım ve satımı yapabilir,

10.)Her türlü inşaat,inşaat bakım/onarım işleri yapabilir,

11.)Her türlü araç alım satım ve bakımı yapabilir,

12.)Her türlü turizm faaliyetlerinde bulunabilir,

Referanslarımız

Foto Galeri

24/7 availality

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit. Vestibulum nec odio ipsum. Suspe ndisse cursus malesuada facilisis.

No hidden cost

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit. Vestibulum nec odio ipsum. Suspe ndisse cursus malesuada facilisis.

Certified Mechanics

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit. Vestibulum nec odio ipsum. Suspe ndisse cursus malesuada facilisis.

Affordable prices

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit. Vestibulum nec odio ipsum. Suspe ndisse cursus malesuada facilisis.